PaslaKazan

Tatil devam ediyor! Çevrenizde tatile çıkmak için araba kiralamak isteyen tanıdıklarınız yok mu?

PaslaKazan’a yıllık araba kiralamak isteyen firmaları paslayarak, araç başı 350 TL kazanabilirsin. Yaklaşık 1 hafta önce yeni üyemiz Aydın Ka.. çalıştığı firmayı Nokta Rent A Car firmasına paslayarak, 5 araç için tamı tamına 1.750 TL kazanç sağladı 🙂

Nokta Rent A Car firmasına yıllık araç kiralama taleplerini paslayabileceğiniz gibi, günlük talepleri de paslayarak kazanç sağlayabilirsiniz. Yaz ve tatilin devam ediyor olması bu kategori için bir çok pasla fırsatı doğuruyor.

 araç kiralama sektöründe 250 şube ve 3.000 araç kapasitesi ile tüm Türkiye’de ayrıca Dünya genelinde 150 ülkede 20.000 lokasyon ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin hemen hemen her Instant Knockout noktasından müşteri paslayabileceğiniz marka; 1 yıl ve üstü kiralama taleplerinde 350 TL, 1 ay ve üstü taleplerde 50 TL ve günlük kiralama taleplerinde ise size PaslaKazan üzerinde 20 TL kazandırıyor.

Hemen çevrendeki araç kiralama taleplerini Nokta Rent A Car markasına paslayarak para kazanmaya devam edebilirsin. Şimdiden bol kazançlar..