PASLAKAZAN NEDİR?

PaslaKazan bir potansiyel müşteri bankasıdır. Sistemde bulunan markalara çevrenizi ve kendinizi potansiyel müşteri olarak paslayıp, satış olan işlemlerden para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Bunu iki örnekle açıklayabiliriz.

  • Örnek.1: Bir arkadaşın taşınmak için nakliye firması arıyor diyelim. Hemen arkadaşını pasla, Kazandıran Nakliye Markaları satışı yapsın anında PaslaKazan’dan 75 TL kazan..
  • Örnek.2: Bir araban var ve kasko yaptırmak istiyorsun.. Hemen kendini kasko yaptırmak isteyen müşteri olarak pasla, kaskonu Kazandıran Markalardan yaptır, PaslaKazan’dan anında hesabına 50 TL gelsin..

PASLAMAK NE DEMEK?

Sistem üzerinden paslamak, müşteri yönlendirmek anlamına gelmektedir. Her Kazandıran Marka sayfasında Pasla Formu bulunmaktadır. Paslayacağınız müşterinin adı, telefon numarası, talebi ve yaşadığı şehri belirtmeniz gerekmektedir.

PASLADIĞIM MÜŞTERİLERİN BENİ TANIMASI GEREKİR Mİ?

PaslaKazan üzerinden pasladığınız her müşteri sizin tarafınızdan yönlendirildiğini bilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde pasladığınız müşterinin iletişim bilgilerini Kazandıran Markalara göndermemekteyiz. Fakat; pasladığınız müşteri sizin bu işlemden para kazanacağınızı bilmemekte olup, herhangi bir kazanç bilgisi de 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.

PASLADIĞIM MÜŞTERİYE SATIŞ YAPILDIĞINI NEREDEN ÖĞRENECEĞİM?

PaslaKazan müşteri paslamanızla birlikte, paslanan müşteri bilgilerini ilgili Kazandıran Markaya yönlendirir. Pasladığınız müşteri ile yapılan görüşmeler, detay ve sonuç sms ve mail yoluyla sizlere iletildiği gibi hesabım bölümünde bulunan pasla sonuçlarım sayfasından da kontrol sağlayabilirsiniz. Zaten tanıdığınız bir müşteriyi yönlendireceğiniz için siz de pasladığınız müşteriyi arayarak bilgi alabilirsiniz.

KAZANDIĞIM TUTARLARI KİMDEN, NASIL ALACAĞIM?

Satış ile sonuçlanan pasla işlemlerinizden kazandığınız tutarları size PaslaKazan ödemektedir. Pasladığınız müşteriye satış yapılmasıyla birlikte kazanç tutarınız PaslaKazan üye panelinize aktarılmaktadır. Dilediğiniz zaman panelinizdeki kazancı sisteme kayıtlı olan banka hesabınıza yada Papara elektronik cüzdan hesabına aktarabilirsiniz. Kazancınızı hesabınıza aktaracağınız alt limit 25 TL’dir. 25 TL’nin altında talepler hesabınıza aktarılmaz.

ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ?

PaslaKazan üyeliği ücretsiz ve basittir. Yeni Üyelik linkini kullanarak sistemimize 15 saniyede ücretsiz üye olabilir ve sınırlama olmadan hemen müşteri paslayabilirsiniz.