PaslaKazan

Para dosttan kazanılır derler. İşte size dosttan para kazanabilmeniz için bir platform. Üstelik oturduğun yerden.

Ticaretle uğraşan bireyin çevresinden edindiği kazanç, para dosttan kazanılır deyiminin açıklamasıdır aslında. PaslaKazan da bu anlayıştan yola çıkarak dostlarınızın taleplerinden para kazanabileceğiniz bir platformdur.

PaslaKazan sistemi konsept gereği, herkesin yakından tanıdığı markalarla çalışarak belirli kategorilerdeki hizmet ve ürün taleplerini Türkiye’nin önde gelen markalarına yönlendirmenizi ve satış ile sonuçlanan işlemlere karşılık kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Bir nevi gelir ortaklığı gibi de düşünebilirsiniz.

Bilindiği üzere bir markanın ürün yahut hizmetinin satışını yapabilmeniz için çoğu zaman o markadan bayilik almanız gerekir yada komisyon usulü çalışacaksanız fatura kesebiliyor olmanız gerekmektedir. Bu ürün yada hizmetlerin satışını yapacaksanız iyi komisyon alabilmeniz için belirli satış hedeflerini yakalamanız gerekir ve bu hedefleri yakalarken de belirli operasyon maliyetlerini gözden çıkarmanız gerekmektedir.

PaslaKazan bu engellerin hepsini ortadan kaldırarak size sadece müşteri yönlendirmenizle birlikte satış ile sonuçlanan işlemlere karşılık para kazanmanızı sağlayan bir platform oluşturdu. 18 yaşını doldurduysan, kazandığın paraları aktaracağın bir banka hesabın mevcutsa ve iyi de bir çevrenin olduğunu düşünüyorsan PaslaKazan’da para kazanamaman neredeyse imkansız gibi..

Aylık 5 yada 10 pasla işleminde minimum 400-500 TL kazanabileceğin bir fırsat sunan PaslaKazan, daha fazla pasla yapman ve kazanman için sürekli avantajlı kampanyalarla seni teşvik etmektedir.

Çevrende evine internet bağlatmak isteyen, evini yakın tarihte taşıyacak olan, hattını farklı bir operatöre taşımak isteyen, firması için araba kiralama talepleri olan, evine yada iş yerine klima almayı düşünen, firması yada markası için e-ticaret sistemi satın almayı düşünen gibi bir çok dostların yada iş arkadaşların olabilir. Bu talepleri PaslaKazan’a üye olarak markalara paslarsan, satış ile sonuçlanan tüm işlemlere karşılık kazanç sağlayabilirsin.

Sisteme üye olmadan önce kazandıran markaları buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Şimdiden bol kazançlar.