HESABIM


Ücretsiz üyelik oluşturmanızla birlikte belirtmiş olduğunuz mail adresinize bilgilendirme maili gönderilmektedir. İlgili bilgilerle sisteme giriş yaparak, hesabım menüsüne ulaşabilirsiniz. Hesabım menüsü içerisinden tüm pasla işlemlerinizi yönetebileceğiniz gibi; sonuç, detay, müşteri paslama, profil güncelleme ve kazanç tutarınızı banka hesabına aktarmak gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.


KAZANÇ TUTARI

Kazanç tutarı, PaslaKazan üzerinden müşteri paslamanız ve işlemin satış ile sonuçlanması durumunda ilgili kazancınızın gösterilmiş olduğu bölümdür.


HESABIMA AKTAR

Kazanç tutarınızı banka ve Papara hesabınıza aktarmak için talep oluşturabileceğiniz bir bölümdür. Hesabıma aktar linkine tıklamanızla birlikte karşınıza çıkan pencereden hesabınıza aktarmak istediğiniz tutarı girerek transfer talebi oluşturabilirsiniz. Transfer talepleri banka hesabınıza en geç 24 saat içerisinde, Papara hesabınıza ise anlık olarak gönderilmektedir. Kazanç tutarınızı hesabınıza gönderebileceğiniz alt limit 25 TL’dir. 25 TL ve altı talepler hesabınıza gönderilmez.


PROFİL AYARLARIM

PaslaKazan sistemine üyelik oluşturabilmeniz için başlangıçta sizden kısıtlı bilgiler talep etmekteyiz. Kullanıcı adı, mail ve şifre gibi.. Sisteme giriş yapmanızla birlikte profil ayarlarım bölümünden sizlere eksiksiz hizmet ve bilgi verebilmemiz amaçlı gerekli kişisel bilgilerinizi oluşturmanız gerekmektedir. Kazanç tutarınızı banka hesabınıza gönderebilmemiz için profil ayarlarım bölümünden banka hesap bilgilerini girmeniz, para transfer sürecini hızlandıracaktır.


PASLADIĞIM MÜŞTERİLER

Sisteme üye olmanızla birlikte Kazandıran Markalara kendinizi yada çevrenizdeki tanıdıklarınızı müşteri olarak paslayabilirsiniz. Her Kazandıran Marka’nın içerik sayfasında Pasla Formu bulunmaktadır. Herhangi bir markaya Pasla Formu doldurarak müşteri paslamanızla birlikte sistem her pasla için bir kod üreterek pasla bilgilerini Pasladığım Müşteriler sayfasına atmaktadır. Tüm pasladığınız müşterileri Pasladığım Müşteriler sayfasından tarih sırasına göre kontrol edebilirsiniz.


PASLA SONUÇLARIM

Herhangi bir markaya müşteri paslamanızla birlikte, PaslaKazan tarafından gerekli kontroller yapılarak paslanan müşteri bilgileri ve talebi ilgili markaya yönlendirilir. Pasladığınız müşteri ile marka tarafından yapılan görüşmeler sonuç ve detay olarak Pasla Sonuçlarım sayfasında sizlere sunulmaktadır. 3 ihtimalli olarak sunulan sonuçlar renk seçenekleriyle ayrılmakta olup; yeşil renkteki sonuç detayları satışı, gri renk iptali, mavi renk ise satışın henüz sonuçlanmadığını ifade etmektedir.