PaslaKazan

Eylül’de tüketim hızlanır, satışlar artar! Şimdiden yeni pasla taleplerini toplamaya başlayabilirsin.

Yaz dönemi yoğun olarak tatillerle geçer ve tüketim diğer mevsimlere nazaran daha pasiftir. Fakat Eylül ile birlikte tatiller biter ve yoğun bir çalışma ve tüketim dönemi başlar. Bu PaslaKazan üyeleri için bir çok pasla yapacağı fırsatların oluşabileceği bir süreç başlangıcıdır.

Üniversitelerde eğitim dönemi başlar ve öğrencilerin bir çoğunun farklı  talepleri oluşur. Kiralık ev, nakliyeci, ev interneti gibi bir çok satın alma talebinde bulunabilirler. Özel firmalar sıkı bir faaliyet dönemine girer ve satın alma işlemleri hızlanır.

Kışın havalar soğuk olacak. Kombi almak isteyen, kombi bakımı ve gibi bir çok talebi olan tanıdıklarınız ciddi bir araştırmaya girebilirler.

Kışın gelmesinden dolayı otomobil sahipleri kasko hizmetine daha fazla ilgi gösterebilirler. Ataması yapılan memurların evden eve nakliye talepleri bu dönemlerde yoğunlaşabilir.

İşin özü; eylül’le birlikte talepler artar ve sizler için bir çok pasla yapabileceğiniz fırsatlar çıkabilir. PaslaKazan işleyiş olarak bildiğimiz gelir ortaklığı modelinin dijital platformudur. review Tanıdıklarınızın taleplerini markalara paslayarak (yönlendirerek) satış ile sonuçlanan işlemlere karşılık para kazanabileceğiniz gibi, kendi taleplerinizi de markalara paslayarak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar..